Podłogi drewniane i panele

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Środki do czyszczenia podłóg drewnianych, laminatów i podłóg z korka renomowanej firmy Dr. Schutz, to wysokiej jakości płyny do mycia drewna, paneli laminowanych i podłóg korkowych. Znajdziecie tu także emulsje do parkietu oraz oleje pielęgnacyjne do drewnianych podłóg olejowanych. Produkty Dr Schutz rewelacyjnie usuwają zabrudzenia, a produkty do konserwacji i pielęgnacji odświeżają podłogi, nadając im lśniący lub matowy  wygląd. Zapobiegają szybkiemu osiadaniu kurzu i pozostawiają świeży zapach.

Środki do czyszczenia i konserwacji podłóg drewnianych

Płyny do konserwacji tworzą warstwę ochronną, która utrzymuje się na podłodze przez dłuższy czas. Zabezpieczają powierzchnie przed wnikaniem brudu, drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi lub zarysowaniami, a także zapobiegającego nadmiernej absorpcji wody, która często doprowadza do uszkodzenia drewnianej podłogi. W celu uzyskania większej wydajności, a zarazem oszczędności, przy czyszczeniu większych powierzchni, wszystkie środki do czyszczenia podłóg drewnianych, laminatów i korka, dostępne są w postaci koncentratu, który można rozrabiać z wodą.

Środki do czyszczenia podłóg olejowanych

Zadbana i regularnie pielęgnowana podłoga drewniana olejowana, jest absolutnie piękna i ekskluzywna. Jej połysk, uwydatniony, intensywny kolor naturalnego drewna, a także podkreślona struktura drewna budzą zachwyt. By móc cieszyć się równie piękną podłogą przez długie lata, warto użyć wysokiej klasy środków do pielęgnacji i konserwacji podłóg drewnianych olejowanych, takich jak specjalistyczne preparaty Dr Schutz. Pozwolą one zatrzymać proces starzenia się drewna, w efekcie którego podłoga szarzeje i matowieje, tracąc swój pierwotny urok. Produkty te okażą się niezbędne, by zachować piękno drewna. Ułatwiają one polerowanie i codzienną konserwację podłóg olejowanych.

Skuteczna pielęgnacja podłogi olejowanej

Dzięki produktom Dr Schutz codzienna pielęgnacja podłogi drewnianej olejowanej jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Profesjonalne środki do utrzymania podłóg w doskonałym stanie sprawdzają się przy codziennym zmywaniu, gruntownym czyszczeniu zasadniczym, jak również przy polerowaniu podłóg oraz parkietów olejowanych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą dostępną w sklepie Podnogami.pl. Oferujemy środki do pielęgnacji i konserwacji podłóg olejowanych, które pochodzą od wiodącej na rynku, renomowanej i cieszącej się zaufaniem właścicieli parkietów z naturalnego drewna producenta Dr Schutz. Jedno opakowanie środka do czyszczenia podłóg olejowanych wystarczy Państwu na długi czas.